הכוונה מקצועית לשכירים ולעצמאים

הכוונה מקצועית

עבודה בימינו היא יותר מאשר רק פרנסה. היא יכולה להיות גם מימוש עצמי, השארת חותם ותחושת סיפוק. הרבה אנשים מרגישים שהגיעו לצומת דרכים שבו עליהם לבדוק מחדש את מקומם בתחום המקצועי. העבודה שלהם כבר לא מספקת אותם כמו פעם, או שיש שינויים שאינם בשליטתם שמחייבים אותם להיערך מחדש למציאות שנכפתה עליהם. לעיתים זה נראה סוף העולם ופחד גדול מלווה את היום יום. אך זה לא באמת האמת ובוודאי שאפשר לטפל בכך בצורה מקצועית, ממוקדת, תוך כדי למידת כלים להגדרה תעסוקתית מחדש ושיווק עצמי.

כל אחד יכול למצוא את התחום שלו ולמקד את הקריירה. אפשר לממש את החלומות והרצונות מבלי לחיות בהישרדות ותסכול. כעת עליכם מוטלת המשימה ואני נמצאת כאן כדי לסייע להתמקד. ברור לי ששינויים וצורך הסתגלות מחדש מחייב תמיכה ואמפתיה, ואת זה אני מציעה כמובן, יחד עם זאת הגדרת האתגר באומץ, מיקוד ב”מה”, מה באמת אני רוצה ובניית תוכנית פעולה ליישום, זה הסוד להשגת חיים של מימוש וביטוי עצמי. הכל אפשרי אם רק מחליטים לעשות את זה.

הכוונה מקצועית עם חגית סנובסקי

זה קורה הרבה בעידן שלנו. לכל אדם יש נקודה בחיים שבה הוא עלול להיתקל במשבר בתעסוקה, אם לאור פיטורים ואם בגלל תחושת רוויה. לכל אדם יש נקודה בחיים שבה הוא זקוק להכוונה מקצועית ברורה יותר, משום שהזמנים הם כאלה שדורשים שינויים מתמידים. כאשר אתם מגיעים לצומת הדרכים הזה, שבו אתם מחויבים לעצמכם סוף סוף ורוצים לדייק בבחירות שלכם, הכוונה תעסוקתית ובירור מטרות מחדש עשויים לסייע לכם לפרוץ שוב ולהרגיש מימוש וחדוות עשייה. אם אתם תקועים במקצוע שאינו מדבר אליכם כמו פעם, אם אתם יודעים שתחום התעסוקה שלכם עובר שינויים שאינכם רוצים להסתגל אליהם, אם אתם יודעים שזה הזמן להגשים את החלום שלכם לעבוד במה שתמיד עניין אתכם, אם אתם כבר מיומנים מספיק כדי לפתח את הכישורים שלכם עוד ולהתקדם לשלב הבא במקום גדול יותר או כעצמאים, זה הזמן לעשות את הקפיצה הבאה שלכם ולכוון את עצמכם מחדש, מבחינת עבודה , תוך כדי מיקוד ותכנית פעולה למימוש.

הכוונה מקצועית