קריירה בהצלחה

קריירה שנייה

זכינו. אנו חיים בתקופת “ההזדמנויות הבלתי מוגבלות” כי יש לנו היום המון לגיטימציה להתחיל קריירה שנייה אפילו לפני אמצע החיים. בכל גיל, למעשה. בעידן של שינויים טכנולוגיים שבהם מקצועות נעלמים או מתפתחים בגלל הידע החדש שנצבר והופכים למקצועות חדשים לגמרי, אתם יכולים להתחיל את הקריירה השנייה שלכם בדרך מחושבת וממותגת מחדש. כאשר אתם חושבים על המקצוע שבו עסקתם עד היום, אתם למעשה רואים מסלול שבו התקדמתם לאט מאבן דרך אחת לשנייה. בכל מקום ובכל שלב עצרתם כדי ללמוד את המקצוע, רכשתם ניסיון והתקדמתם מתפקיד לתפקיד. ויום אחד אתם מרגישים שחוקים ואולי מתוסכלים, למעשה אתם מרגישים תקועים ואולי גם קצת פחד כי אתם יודעים שהדרך מובילה אתכם כעת לצומת הדרכים הגורלי שבו עליכם להחליט לאן לפנות. זהו הרגע שבו ייעוץ והכוונה של קריירה שנייה הוא הייעוץ שיכול לסייע לכם לבחור טוב יותר במה לבחור ובמה להתמקד.

קריירה שנייה – כיצד משנים קריירה בהצלחה?

ההחלטה נעשית תוך כדי בחינת כל אבני הדרך שהביאו אתכם הלום, כדי לבדוק אם יש שם רמזים לפניות חדשות שאתם יכולים לעשות. בין אם היה שם משהו שאהבתם יותר ונאלצתם לוותר עליו כי זה לא התאים לסטטוס האישי שלכם, ובין אם עלתה בכם, אי פעם המחשבה, שהקריירה הבאה שלכם יכולה להיות אחרת לגמרי, ככה, ולא סתם במקרה, תמצאו את הקריירה הבאה שלכם. זאת משום שהזרע הנובט בתוככם, במשך השנים, הגיע לרגע שבו אתם בשלים להפוך זאת למציאות. בתהליך הליווי אנו נבחן יחד את הדבר הבא שלכם, כי כל התשובות נמצאות אצלכם. החכמה היא לשאול את השאלות הנכונות והמדויקות.

בחירת קריירה שניה עם חגית סנובסקי

באמצעות שילוב של אבחון הפרופיל האישיותי שלכם באמצעות שיטה ייחודית ומדויקת ב- 100%, כלים מעשיים ותכנית עבודה ברורה ותחומה בזמנים, גם אתם תעלו על הדרך שעליה צועדים בבהירות ובמיקוד, אלה שעשו זאת. לא דיבורים באוויר על מה שבא לכם לעשות, אלא עשייה של ממש ועבודה עצמית לקראת השינוי הגדול. לא רק מה מתאים לכם אלא מה נכון ומדויק לכם עכשיו ותכל’ס, תוכנית פעולה לדרך. כדי לקבל כלים אלה והבנה מעמיקה יותר של השינוי שאתם רוצים לעשות פנו לשמוע מה עוד יש לי להציע לכם בעניין זה.

קריירה שנייה