מאת אורית אשכנזי

תודות

 

חגית היקרה

 

נפגשנו לראשונה כשגייסת אותי ל ארגון בו שימשת כסמנכ”ל מש”א והדרכה וכחברת הנהלה, כבר מהרגע הראשון ראיתי מולי אישה מלאת אנרגיות , נבונה ואינטליגנטית עם המון תוכניות וחלומות ויותר מזה,  גם עם היכולת לממש אותם.

 

קיבלתי ממך ליווי צמוד, בצעדיי הראשונים בארגון, מתוך כוונה לעזור לי להיקלט טוב ככל האפשר תוך כדי העצמת היכולות והיתרונות שלי ו”מישוב” הדברים הפחות טובים , במטרה לנטרל אותם ולשפר.

 

שיתוף הפעולה ביננו היה מדהים, רעיונות שלך ושלי שהצלחנו ולפתח,  ליישם ולהביא לידי מימוש, מהלכים מלאי יצירה ולא פחות מזה תעוזה. ובכל מהלך כזה תמיד היית שם  לוודא שהכל כשורה, לדאוג לכל המשאבים הנדרשים, לעבוד עם לוחות זמנים ובאופן מסודר תוך מחשבה על כל הפרטים והכי חשוב תמיד הייתה בראש ובראשונה הרגישות לאנשים, שהרי הם העיקר בסופו של דבר ואסור לשכוח אותם בלהט היצירה.

 

דרכנו נפרדו כשבחרת לך בדרך חדשה אולם זה היה טכני בלבד כי נשארנו בקשר קרוב וליווינו אחת את השנייה במהלך השינויים בחיינו

 

כשאני יצאתי  לדרך חדשה , אך היה זה טבעי שאבקש את עזרתך ואת כמובן תרתמי ברצון ותהיי שם בשבילי עם כל היכולות המדהימות שלך, תתני כתף, עצה וכל מה שנדרש.

 

מרגישה שנפלה בחלקי הזכות להכיר אותך בעבודה ומעבר לה, את אישה מדהימה, ניחנת ביכולת הקשבה ביכולת נתינה ובכשרון לתת בקורת בצורה בונה ולא הורסת.

 

במילה אחת – תודה

 

                                                                                                אורית