מדוע כדאי לבחור בהכוונה תעסוקתית?

הכוונה תעסוקתית

אם הגעתם לשלב בחייכם בו אתם לא יודעים באיזה כיוון תעסוקתי לבחור, הגיע הזמן שתעזרו באיש מקצוע אשר יסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.  עמידה בצומת דרכים של אי ידיעה לגבי מקצוע בו כדאי לעסוק, יכולה להתרחש בכל שלב בחיים. בין אם אתם צעירים אשר לא יודעים באיזה נתיב כדאי לכם לבחור לאחר השרות הצבאי ובין אם אתם בוגרים יותר וכבר בחרתם לכם נתיב כלשהו, אך במהלך הזמן הגעתם למסקנה שאתם לא מרוצים מהאופן שבו חייכם מתנהלים מבחינה תעסוקתית.

מדוע כדאי לבחור בהכוונה תעסוקתית?

הכוונה תעסוקתית תסייע לכל אדם, בהתאם לכישוריו, יכולותיו, שאיפותיו וחלומותיו למצוא את המקום המתאים לו בחיים מבחינה תעסוקתית.  אדם אשר לא מרגיש מספיק בנוח עם מקום עבודתו ועם עיסוקו הנוכחי, הוא יתקשה לקום לעוד יום חדש שבו השגרה שלו כוללת באופן משמעותי הגעה למקום עבודתו ועבודה אינטנסיבית בו.  הבחירה בהכוונה תעסוקתית תסייע לכל אדם למצוא את המקום המתאים לו מבחינת תחום עיסוק ומקום עבודה  ולהרגיש מימוש עצמי וסיפוק. כמו כן, כל אדם אשר יבחר בתעסוקה המתאימה לו ירגיש יעיל, איכותי ובעיקר נאמן לעצמו. אם אתם מחפשים הכוונה תעסוקתית משמעותית, הכירו את חגית סנובסקי.

מדוע כדאי לבחור בחגית סנובסקי להכוונה תעסוקתית?

חגית סנובסקי הינה מומחית לקריירה ופיתוח אישי, בעלת תואר ראשון בניהול ומדעי המדינה ותואר MBA במנהל עסקים.  חגית מלווה כבר 15 שנה מנהלים, מנכלים, עצמאים ושכירים. על ידי ליווי מקצועי והכוונה אישית הייחודית וייעודית לכל אחד באופן ממוקד. חגית תסייע גם לכם, למצוא את הנתיב התעסוקתי המתאים לכם, מתוך הקשבה לרצונותיכם ושילוב ידע אישי ומקצועי שלה כאשת מקצוע המומחית בתחום.

חגית משתמשת בשיטת אבחון ייחודית ומדויקת ב-100% של הפרופיל האישיותי שלכם, תוך מיקוד ב”מה”, מה באמת אתם רוצים ותוכנית פעולה למימושה.

אם אתם עומדים בצומת דרכים תעסוקתית ואינכם יודעים לאן לפנות, פנו אלינו ונשמח לסייע לכם.

הכוונה תעסוקתית