מהו יעוץ קריירה?

ייעוץ קריירה

בניית הקריירה של כל אחד מאיתנו, זה ללא ספק דבר חשוב ומהותי. כל אדם בוחר את המקצוע והנתיבים בהם הוא מתכוון להשקיע, להתפתח ולהתקדם בפן התעסוקתי. כמובן, כל אדם שואף וחולם להצליח בדרכו, לממש את מטרותיו ולהגשים את חלומותיו. הדרך למימוש כל המטרות בקריירה, היא לא תמיד קלה ופשוטה. לעיתים אנו נתקלים במהמורות בדרך, בקשיים או בצמתים בדרך שאיננו יודעים כיצד ניתן להמשיך מהם בצורה הטובה ביותר. על כן , ייעוץ קריירה מקצועי הוא רלוונטי עבור כל אדם שמעוניין באמת להצליח בדרכו התעסוקתית, לממש את מטרותיו ולהיות עובד ואדם מקצועי, יעיל ואיכותי, אשר בכוחו להתמודד עם כל קושי בדרך.

מהו יעוץ קריירה?

ייעוץ קריירה הוא יעוץ הניתן על ידי איש מקצוע המבין בתחום לשכירים, לעצמאים, למנהלים או לכל אחד אחר העוסק בכל תחום שהוא. מטרת הייעוץ הוא לנתב ולכוון את האדם לממש את הפוטנציאל שבו ולהביא למימוש עצמי וסיפוק בדרכו התעסוקתית. כמו כן, המגמה של הייעוץ היא ללמד את האדם דרכים להתקדם בעבודתו, לעבוד נכון, למתג ולשווק את עצמו, לפנות לנתיבים המתאימים לו ובעיקר ליצור בתוכו ביטחון עצמי כדי להנסיק את הקריירה התעסוקתית שלו מעלה מעלה. בכדי לקבל ייעוץ טוב, יש לפנות לאיש מקצוע מומחה אשר מכיר ומבין את תחום עולם התעסוקה והקריירות השונות בכל תחום, כולל בעולם מקצועות הקריירה העתידי. אם אתם מחפשים את האדם הנכון עבור יעוץ קריירה, הכירו את: חגית סנובסקי.

חגית סנובסקי- איתכם כל הדרך למימוש הקריירה

 חגית סנובסקי הינה מומחית לקריירה ופיתוח אישי, בעלת תואר ראשון בניהול ומדעי המדינה ותואר MBA במנהל עסקים.  חגית ליוותה ב15 השנים האחרונות לא מעט מנכלים, עובדים ומנהלים  וסייעה להם להגיע להצלחות משמעותיות בתחום הקריירה שלהם. אצל חגית תוכלו ליהנות מסיוע וליווי בין אם אתם שכירים, עצמאים, מנהלים בכירים או עובדים זוטרים. חגית תדע כיצד לנתב את הקריירה שלכם להצלחה אמיתית, להרגשת סיפוק ולמימוש עצמי.

אז למה להתלבט? הבחירה בחגית תעניק לקריירה שלכם להיות משמעותית בחייכם ותסייע לכם להיות מרוצים מעצמכם וממקום עבודתכם.