ההצלחה של שני

לחגית היקרה

הגעתי אליך לפני 3 חודשים בערך, הייתי אבודה וקצת נסערת. חיפשתי את עצמי ואת הכיוון שלי בהתחלה התלבטתי אם לבוא אליך. היו כל מיני קולות שעצרו אותי . גם מהסביבה וגם קולות שלי. בסוף החלטתי לבוא . הרגשתי מבפנים שזה מה שאני רוצה. לא צריכה, רוצה. בשביל עצמי.  עם הזמן , יחד איתך, ידעתי לשהות שאלה היו קולות של פחד. הפחד לעשות שינוי, לצאת מאזור הנוחות והפחד הוא מתעתע יש לו מגוון קולות. אני חשובת שזה מה שהרווחתי באמת בפגישות שלנו. את הקול שלי. השינוי לא נעשה בבום עם מלא ניצוצות באויר ו”זהו מצאתי את התשובה” הוא נעשה לאט לאט מפגישה לפגישה . דרך התמודדויות לא קלות. לפעמים מאתגרות. לכן הוא משמעותי יותר. כי חוויתי אותו על בשרי. ואני יודעת שהוא ישאר איתי לאורך זמן. עכשיו אני באמת יודעת לזהות בין כל סערת הקולות את הקול שלי , של שני.

לבחור בעצמי מה אני רוצה. אני לא אומרת שהפסקתי לפחד אבל היום אני יודעת לזהות את זה כפחד ולהתמודד עם זה. כי אף אחד לא יכול לעצור אותי, נכון ?

וזה הזהמן להגיד לך חגית.

בהתחלה לא הבנתי כל כך על מה את מדברת או איזו שיטה. זה לא מה שהביא אותי אליך. מה שהביא אותי אליך זאת את. אני חושבת שזה באמת מדהים ונדיר לראות אדם שכל כך אוהב את מה שהוא עושה ומסור עבודה שלו. היה בך משהו שפשוט האמנתי לך ובך. ולא טעיתי . את שם מכל הלב, באמונה שלמה במה שאת עושה, בעזרה שאת מעניקה ובאדם שאם מעניקהה לו . ללא האהבה והאמונה שלך בי לא היתי מגיעה לזה . את פשוט מדהימה ואני שמחה שהגעתי אליך. תודה. אחרי כל השיחות ביננו על משחק ועל הולוייד אני לא יכולה שלא להעניק לך את האוסקר על המאמנת הטובה ביותר. זכית וזכיתי. שלא תחשבי שזה נגמר כאן.

בינתיים תודה מכל הלב באהבה, בשלווה, בשמחה עצומה.

שני

לקוחות מספרים